درب سربی صنعتی - درب رادیوتراپی و رادیوگرافی صنعتی

عضویت در خبر نامه سایت های مرتبط
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
        

درب سربی صنعتی - درب رادیوتراپی

معمولا درب های سربی به دلیل وزن بالای سرب بکار رفته در آنها ٬ نیازمند طراحی خاصی در شاسی ٬ ریل ها ٬ لولا ها و سایر لوازم مورد استفاده در آنها می باشند این موضوع زمانی اهمیت بیشتری می یابد که بدانید برخی از درب های سربی صنعتی و درب های نصب شده در مراکز پرتو درمانی دارای وزنی بیش از 3 تن هستند .

لذا در صورتی که این درب ها توسط افراد متخصص و دارای دانش فنی مناسب طراحی و نصب نشوند علاوه بر تحمیل هزینه بالا ٬ مشکلات بسیار زیادی را برای مرکز صنعتی ( یا پزشکی ) ایجاد خواهند نمود .

لوازم پزشکی دژپاد با داشتن پشتوانه فنی و تجربه کافی در طراحی و نصب درب های سربی صنعتی از معدود شرکت های فعال در طراحی و نصب این درب ها می باشد و توانسته منطبق با طرح ها و خدمات شرکت های نام آشنای این حوزه در خارج از کشور ٬ فعالیت های خود را در این زمینه گسترش دهد .

ویژگی های درب های سربی صنعتی و رادیوتراپی شرکت دژپاد :

● استفاده از مواد بسیار مرغوب جهت کاهش انرژی نوترون ها بدون ایجاد هرگونه نشتی و تراوش این مواد به بیرون درب ( درب های نوترون )

● طراحی ٬ اجرا و تحویل درب سربی در کوتاهترین زمان .

● استفاده از موتور های ایتالیایی و روشهای نوین در طراحی سیستم حرکتی درب جهت افزایش راندمان و جلوگیری از کاهش سرعت حرکت درب .

● طراحی سیستم حرکتی درب بر اساس انواع موتورهای سه فاز و تکفاز بصورت سفارشی .

● زیرسازی اولیه جهت جلوگیری از بروز هرگونه نشست و مشکلات مربوطه

● خودداری از نصب ریل کف ( در درب های با وزن کمتر از 5 تن ) . از آنجا که در طراحی درب های سربی صنعتی و رادیوتراپی زیر 5 تن تنها از ریل بالا استفاده شده مشکلی برای حرکت برانکارد یا ویلچر وجود نخواهد داشت

● قابلیت تنظیم و تصحیح ارتفاع و فاصله درب از کف و دیوارها

● قابلیت نصب کنترل از راه دور ٬ شاسی های دستی و انواع سنسور های حفاظتی

● بهره گیری از روش های نوین در ایزولاسیون و طراحی بخش سربی درب ها و استفاده از سرب مرغوب زنجان و همچنین قابلیت ارتقاء ضخامت لایه ها تا 10 درصد ( بر اساس درخواست مشتری )

● استفاده از انواع روکش های مرغوب تا علاوه بر حفظ زیبایی و تناسب درب با محیط اطراف ٬ قابلیت شستشو و عمر درب افزایش یابد .

● طراحی درب های تمام استیل و یا با قاب و غلاف استیل ( بر اساس درخواست مشتری )

● استفاده از ریل و قرقره های مخصوص .

● نصب کتیبه و قاب متحرک بالای درب سربی جهت دسترسی آسان به موتور ٬ قرقره ها و سایر قسمت های درب .

● درب های کمتر از 2 تن دارای خلاص کن موتور و دستگیره جهت حرکت و جابجایی درب بصورت دستس خواهند بود .

● اجرای طرح های مختلف جهت درب های سربی سفارشی .

● اجرای پروژه با کمترین هزینه تمام شده و بالاترین مدت زمان گارانتی نسبت به سایر شرکت های همکار و تعهد نسبت به اخذ تاییدیه سازمان انرژی اتمی ایران .

درب سربی صنعتی - درب رادیو تراپیزیرسازی اولیه جهت جلوگیری از بروز هرگونه نشست زیرسازی اولیه جهت جلوگیری از بروز هرگونه نشست قابلیت تنظیم و تصحیح ارتفاع و فاصله درب از کف و دیوارهاطراحی سیستم حرکتی دربطراحی ٬ اجرا و تحویل درب سربی در کوتاهترین زمان

 

****************************************************************************

درب سربی ریلی و برقی - کشویی اتوماتیک
محاسبه ضخامت لایه سربی محافظ - رادیوگرافی تشخیصی
سرب کوبی صنعتی - تخصصی ( سربکوبی صنعتی )
آجر سربی و ورق سرب - انواع شیلد سربی
تجهیزات پزشکی دژپاد - ( Lead Glass ) شیشه سربی
سرب و استخراج آن در معادن ایران - lead
طراحی و ساخت اتاقک سربی
درب رادیوگرافی صنعتیساخت درب سربیدرب رادیوتراپیسربدرب سنگیندرب سربیدرب سربی صنعتیدربدرب صنعتینصب درب سربینصب درب سربی صنعتیدرب نوترون