درب سربی ریلی و برقی - کشویی اتوماتیک

عضویت در خبر نامه سایت های مرتبط
يکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
        

بنا به درخواست مکرر مشتریان گرامی شرکت تجهیزات پزشکی دژپاد درب های سربی و بیمارستانی خود را در گروه های زیر ارائه می نماید :

دربهای سربی لولائی

1 – درب سربی لولائی : این دربها که بطور معمول از چوب درجه یک با شبکه فشرده داخلی طراحی می شوند پس از قرار گرفتن لایه سرب و آغشته شدن به چسب مخصوص ٬ 12 تا 24 ساعت زیر پرس قرار گرفته  تا درب نهایی از استحکام کافی برخوردار شود و به مرور زمان لایه سرب از چوب جدا نشود . از آنجا که این درب ها دارای وزن بالایی هستند لازم است جهت نصب حتما از لولاهای با کیفیت دارای بلبرینگ کف گرد استفاده شود .

2 – دربهای سربی اتوماتیک بدون ریل و قرقره کف : این درب ها که متناسب با سفارش مشتری در طرح و رنگ های مختلف طراحی می شوند ٬ در مکانیزم حرکتی خود از سیستم های مدرن اپراتور درب های کشویی اتوماتیک استفاده نموده و از آنجا که دارای ریل کف نیستند مشکلی نیز برای عبور تجهیزات پرتابل و ویلچر ایجاد نخواهند کرد .

مشخصات و برند های اپراتور درب برقی : بر اساس روال کاری شرکت پس از تعیین سایز درب و ساخت آن ( علاوه بر درب های سربی سایر سفارشات دربهای کشویی و بیمارستانی نیز پزیرفته می شود ) با درخواست مشتری یکی از برند های اپراتور درب برقی انتخاب و درب مورد نظر حداکثر طی 24 ساعت نصب خواهد شد .

● – اپراتور دربهای اتوماتیک برند فک محصول ایتالیا : این سیستم که برای دربهای با وزن کمتر از 150kg مناسب می باشد دارای موتور 24v و باتری پشتیبان بمنظور استفاده در هنگام قطع برق تا 30 دقیقه می باشد . این اپراتور درب برقی در محدوده دمایی 20 تا 55 درجه عملکرد بسیار مطلوبی داشته و سرعت جابجایی آن از 5cm/s تا 70cm/s قابل تنظیم می باشد  از دیگر ویژگی های این سیستم حالت استاندارد تشخیص مانع و یکسال گارانتی آن می باشد .

● - اپراتور دربهای اتوماتیک برند اپرماتیک محصول ایتالیا : که با توان های تا 300w برای رنج وسیعی از دربهای سربی و بیمارستانی با حد اکثر وزن 250kg بسیار مناسب می باشد . از ویژگی های این سیستم گارانتی 5 ساله آن می باشد .

دربهای سربی اتوماتیک

● - اپراتور دربهای برقی برند بتا محصول چین : از ویژگی های دربهای ساخته شده با استفاده از این سیستم قیمت تمام شده نسبتا پایین ٬ ایجاد نویز کم ٬ قابلیت استفاده بصورت تک لنگه و دو لنگه ٬ قابلیت اتصال به باتری های backup 24v در هنگام قطع برق و یکسال گارانتی معتبر می باشد . این سیستم برای درب های سربی تا 250kg مناسب می باشد .

3 - دربهای اتوماتیک هرمتیک Hermetic Sealed sliding doors :

این دربها که به دربهای اتوماتیک ایزوله معروف هستند در انواع مختلف متناسب با نیاز هر مرکز تولید می شوند و اصلی ترین ویژگی آنها جلوگیری از ورود هوا و ذرات معلق در آن به محیط ایزوله می باشد . مکانیزم حرکتی دربهای اتوماتیک ایزوله همانند اپراتورهای معمول دربهای برقی کشویی می باشد با این تفاوت که اطراف آن توسط انواع مختلفی از لایه های پلی اورتان و لاستیک پوشیده شده تا با حرکت درب و بسته شدن آن ٬ لایه های مذکور بین درب اصلی و چهارچوب تحت فشار قرار گرفته و محیطی ایزوله نسبت به سایر بخشها ایجاد نماید .

دربهای سربی اتوماتیک با ریل و قرقره کف

4 – درب سربی اتوماتیک با ریل و قرقره کف : شرکت بمنظور افزایش کارایی و رفع برخی مشکلات دربهای ریلی – کشوئی - اقدام به طراحی و تعویض ریل و قرقره کف در آنها نموده تا علاوه بر افزایش عمر  مفید قرقره ها حرکت برانکارد و ویلچر بر روی ریل آنها به سهولت انجام پذیرد این قرقره ها علاوه بر تسریع حرکت درب از وارد شدن فشار بیش از حد به قرقره های بالا جلوگیری نموده و کارایی آنها را نیز بهبود می بخشد . این مکانیزم برای دربهای تا وزن 350kg مناسب می باشد .

در صورت درخواست مشتریان ٬ تمامی درب های ارائه شده اعم از سربی و معمولی با روکش MDF ٬ PVC و یا HDF در طرح و رنگ دلخواه و یا بصورت تمام استیل عرضه می شوند .

 تذکر ١ : کلیه درب های برقی این شرکت دارای ریموت کنترل و شاسی جداگانه  stop / start می باشند

 تذکر 2 : در صورت تمایل کارفرما بر روی درب های اتوماتیک دوربین مداربسته و سنسورهای برانکارد نصب می شوند

تذکر 3 : تمامی درب های اتوماتیک شرکت دژپاد قابلیت تبدیل به دربهای بی صدا و ایزولهhermetically doors  را دارا می باشند .

درب های سربی بسیار باریک درب سربی با روکش تمام استیل و لمینتدرب سربی با روکش لمینتدربهای سربی پر تردد اتوماتیکدرب سربی لولایی

 

****************************************************************************

درب سربی صنعتی - درب رادیوتراپی و رادیوگرافی صنعتی
گالری عکس و کلیپ تجهیزات پزشکی
درب سربی اتوماتیک - ریلی برقی( کلیپ تصویری )
محاسبه ضخامت لایه سربی محافظ - رادیوگرافی تشخیصی
سرب کوبی صنعتی - تخصصی ( سربکوبی صنعتی )
آجر سربی و ورق سرب - انواع شیلد سربی
تجهیزات پزشکی دژپاد - ( Lead Glass ) شیشه سربی
درب ماموگرافیدرب سربیدرب سربی چوبیدرب ریلی سربیساخت دربهای سربینصب درب برقینصب درب سربیدربهای بیمارستانیدرب اتوماتیک سربیدرب بخش پرتوحرکت برانکارددرب رادیولوژیدرب رادیوگرافیدرب بخش اشعهسربساخت درب سربیانواع دربهای اتوماتیکدرب کشویی چوبیدرب کشویی اتوماتیکدربهای کشوییدربهای ریلیدربهای اتوماتیکدرب ریلیدربهای برقیدرهای ایزولهدرب هرمتیک