پاراوان سربی ( دیوارک سربی و شیلد های سربی سیار )

عضویت در خبر نامه سایت های مرتبط
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
        

پاراوان سربی

 پاراوان سربی ( دیوارک سربی )

 پاراوان سربی ( دیوارک سربی ) در واقع یک پارتیشن یا دیواره سربی سیار با میزان سرب بین 0.5mmتا 1.2mmمی باشد . که معمولا جهت محافظت در برابر پرتوهای منتشر شده از دستگاه های پری اپیکال در دندانپزشکی ٬ ماموگرافی دیجیتال و سایر دستگاههای رادیوگرافی با Kvپایین مورد استفاده قرار می گیرد . ( در صورت بالا بودن شدت پرتو خروجی از دستگاه ٬ انعکاس اشعه ( اشعه ثانویه ) و پرتوهای نشتی باز هم از توان یونیزاسیون بالایی برخوردار بوده و پاراوان یا پارتیشن های سربی کارایی خود را جهت محافظت ازدست می دهند . از اینرو در این موارد  پیشنهاد می شود بجای پاراوان سربی از اتاقک سربی ٬ سربکوبی و سایر روشهای ایزولاسیون استفاده شود . )

تجهیزات پزشکی دژپاد اولین شرکت تولید کننده پاراوان های سربی سه لنگه سکو دار بوده که در طراحی خود ضمن حفظ  کامل پوشش سربی در لنگه اصلی ٬ جهت نصب لنگه های دیگر ( درب های کناری ) لولا های داخلی را حذف نموده به این ترتیب با استفاده از پین بجای لولا علاوه بر جلوگیری از سوراخ شدن پوشش سربی قابلیت تنظیم ارتفاع درب ها نیز در این پاراوان ها بهبود یافته است .

این پاراوان ها از یک شاسی فلزی منحصر به فرد جهت حفظ پایداری و استقامت پاراوان در زمان جابجایی می باشد که با ورق روغنی 0.5پوشش داده شده لذا بر اساس نیاز مشتری در آپشن های با رنگ معمولی ٬ کوره ای و پوشش چرمی به رنگ دلخواه ارائه می شوند همچنین با درخواست مشتری بر روی این پاراوان ها ٬ شیشه سربی در ابعاد دلخواه نیز نصب خواهد شد .

تذکر : علاوه بر موارد ذکر شده شرکت تجهیزات پزشکی دژپاد انواع سفارشات جهت طراحی و نصب پاراوان های سربی با ضخامت سرب و ابعاد گوناگون را نیز می پذیرد .

****************************************************************************

زیرنویس فیلم رادیولوژی - لوازم پزشکی دژپاد
پاس کاست - پاسکاست طرح آمریکایی
عینک سربی - لوازم پزشکی دژپاد
چراغ هشدار ( چراغ اخطار ) اشعه ایکس
سیستم های چند منظوره رادیوگرافی دیجیتال - دستگاه رادیولوژی
دستگاه ماموگرافی دیجیتال - تجهیزات پزشکی دژپاد
تایمر رادیوگرافی تک دندان
پاراوانلوازم پزشکیپاراوان سربیسربتجهیزات پزشکی دژپاددیواره سربیپارتیشن سربیدیوارک سربیپری اپیکالشیلد سربیپوشش دیوار